Заслужили своєю грою любов України, – Шевченко про феєричну перемогу збірної

30 червня 2021, 01:18

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко емоційно відреагував на вольову перемогу над Швецією. Наставник заявив, що гравці заслужили своєю відданістю любов українців.

Андрій Шевченко назвав матч справжньою драмою і додав, що ніхто не хотів програвати. За його словами, суперники були гідні один одного.

Важливо Україна історично вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020: відео

Про підтримку вболівальників

Вдячний усім, хто прийшов нас підтримати. Приїхала моя сім'я, діти. Я дуже хотів домогтися цього результату. Дякую своїй команді за ті сили, що вони витратили. За той героїзм, що вони продемонстрували, – наголосив Шевченко.

Наставник також подякував президенту Зеленському, який подзвонив і підтримав команду

"Ми знаємо, що за нас вболівають. Команда заслужила своєю грою і віддачею любов України", – відзначив головний тренер.

Чи закономірна перемога

Шевченко відзначив, що команда вирішила убезпечити свої фланги. Коуч збірної просив дуже багато працювати півзахисників, а також перебудувати позицію Ярмоленка.

Головний тренер визнав, що не завжди вдавалося контролювати гру, але гравці повністю виконали його установку на матч.

Також наставник пояснив, чому Руслан Маліновський залишився в запасі, а Зінченко вийшов зліва в захисті. За його словами, найголовніше, що план спрацював. А в команди, мовляв немає проблем з нестандартними рішеннями.

Про наступний матч в Італії проти збірної Англії

Шевченко попередив, що на збірну України чекає важкий матч.

"Знаємо, з ким граємо. Є час порадіти, а завтра летимо в Рим і починаємо підготовку", – сказав Шевченко.

Україна – Швеція: головне з матчу

• Збірна України, яка дивом потрапила в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу, в додатковий час обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1.
  • Відкрив рахунок у матчі Зінченко, на 28-ій хвилині він забив у ворота збірної Швеції після результативного пасу Ярмоленка. Втім, вже за 15 хвилин Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.
  • У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстратайми.
  • На 99-ій хвилині збірна Швеції залишилася в меншості: через грубу гру проти Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.
  • На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні вивів команду Андрія Шевченка вперед – 2:1.
Важливо!  Наступний матч Україна зіграє 3 липня в Римі проти збірної Англії.