Однак у наставника контракт з клубом Аль-Айн, і це питання поки заважає.

До слова Румунські ЗМІ: Луческу – фаворит на посаду тренера збірної України, його замінять в Динамо

"Давайте почекаємо рішення УАФ, рішення приймає виконком. Виконком точно відбудеться в понеділок, там будуть розглянуті питання не тільки збірної України. З приводу Реброва і його клубу я не коментую це питання. Нам потрібен той штаб, який виведе збірну на ЧС-2022. Вважаю, що Ребров – це перспектива на кілька відбіркових циклів. Його ми хочемо бачити в збірній. Але є обставини, які важливі і не потрібно забігати вперед", – сказав він.

Це може відкласти оголошення Сергія Станіславовича новим коучем "синьо-жовтих" на кілька днів – з 9 серпня, як планувалося раніше, на 12.

Можливо, завтра заслухаємо кандидатів, але призначення може статися трохи пізніше. Наприклад, в четвер. В цілому, через слабкий старт у відборі ЧС-2022 ми бачимо, що тренерський штаб був до фінальної стадії Євро-2024. Це допомогло б у довгостроковій перспективі,
– підсумував він.

Збірна України залишилася без головного тренера

  • У перший день серпня стало відомо, що контракт головного тренера Андрія Шевченка з УАФ підійшов до свого завершення. Андрій Миколайович подякував усіх за роботу. Разом із ним більше у "синьо-жовтій" команді не працюватиме помічник українця Андреа Малдера.
  • Ще влітку 2020 року в УАФ запропонували Шевченку нову угоду на 2,5 роки, а у вересні 2020 року Шевченко підтвердив інформацію про підписання угоди на такий термін.
  • Наставнику вдалось на мажорній ноті покинути збірну. Шевченко вивів Україну у чвертьфінал Євро-2020.