Автогол року

"Орли" не змогли переграти одного з аутсайдерів чемпіонату. Матч завершився мировою 1:1. Однак за 90 хвилин відзначались лише господарі.

Дивіться також У Кубку Короля забили прямим ударом із кутового: відео голу у стилі Лобановського

На 61-й хвилині "пожежа" біля воріт Бенфіки привела до курйозного взяття власних воріт. Після подачі у штрафний господарів гравці "орлів" Отаменді та Жілберту не розібралися, хто має вибити м'яч далі від воріт. Футболісти після декількох рикошетів привезли гол у власні ворота.

Останнім до м'яча доторкнувся Жілберту, який став найбільшою невдахою епізоду. Вже через чотири хвилини Бенфіка реабілітувалась перед своїми уболівальниками. Цифри на табло зрівняв Дарвін Нуньєс.

Відео курйозного автогола Бенфіки

Українець Роман Яремчук з'явився на полі лише у другому таймі. Нападник не зміг принести "орлам" перемогу.

• Після мирової Бенфіка з 41 балами замикає топ-3 у таблиці чемпіонату Португалії.
  • Наступний матч клуб Яремчука зіграє на виїзді проти Ароуки (21 січня).