Екстенісистка розповіла момент, коли на контакт із нею вийшла команда Марти Костюк. Менеджер української тенісистки підійшов до Заневської під час Вімблдону-2023 із запитанням щодо можливої співпраці.

Дивіться також "Лівий коронний – правий похоронний": Костюк курйозно збила кепку з голови суперниці – відео

Заневська: Вона одна з найперспективніших у Турі

Сандра зізналась, що на роздуми взяла лише три секунди, після чого погодилась на пропозицію, яка стала для неї несподіванкою. Адже не так багато тенісистів насмілюються робити такі зміни в розпалі Туру.

Польська тренерка вже пророкує Марті велике майбутнє.

На мою думку, враховуючи, що Марті лише 21 рік – вона одна з найперспективніших у Турі. Я не бачу нічого неможливого для неї, навпаки – я бачу в Марті тенісистку, яка в майбутньому виграє турнір Grand Slam або навіть кілька. У мене немає жодних сумнівів у цьому,
– заявила Заневська.

Сандра Заневська відзначила той момент, що Костюк лише 21 рік, а з її спиною вже чималий багаж досвіду. Марта у своєму юному віці вже пройшла великий шлях.

"Все ж краще потрапити до третього кола Australian Open у 15 років, ніж у 20. Досі її кар'єра складалася дуже вдало. Звісно, це залежить від того, з якої точки зору на це дивитися. Можна порівнювати її з більшістю гравців, а можна – з Корі Гауфф, яка вже досягла великих висот у набагато більш юному віці", – додала польська спеціалістка.

Нагадаємо, що Заневська розпочала роботу з Костюк із американської серії турнірів.

Головне про нову тренерку Марти Костюк

  • Раніше Сандра Заневська працювала з Алізе Корне із Франції та хорватською тенісисткою Петрою Мартич. Останню привела до місця у топ-20 рейтингу WTA, стрибнувши із 90-ї одразу на 15-ту позицію.
  • Саме під керівництвом цієї польської тренерки Мартич дійшла до чвертьфіналу Ролан Гаррос-2019, а також здобула свій дебютний трофей на рівні виступів у WTA.
  • Відзначимо, що свою професійну кар'єру Сандра Заневська закінчила у 2017-му році. Найкращою позицією польки у рейтингу WTA є 142-ге місце. Має у своєму активі 15 трофеїв, але рівня ITF.