Трагедія сталася ще 3 серпня 2023 року. Юрій Дятлюк під час виконання бойового завдання потрапив під артилерійський обстріл поблизу Мар'їнки Донецької області. Брату футболіста Динамо Олександра Тимчика було лише 34 роки.

По темі На війні з Росією загинув 22-річний ультрас Карпат Андрій "Петров" Гарасим

Юрій Дятлюк народився в селі Крикливець Крижопільської громади Вінницької області. До війни Юрій теж займався футболом. Грав в чемпіонаті області за аматорську команду Кряж-Агро. А також був гравцем вінницького мініфутбольного клубу Хімік.

Під час повномасштабної війни, яку розпочала Росія, служив старшим сапером інженерно-саперного взводу аеромобільного батальйону 95-ї ОДШБР.

Під час пресконференції напередодні матчу-відповіді з грецьким Арісом головний тренер Динамо Мірча Луческу повідомив, що в одного з футболістів команди загинув брат. Тоді наставник "біло-синіх" не назвав прізвище. Тепер відомо, що це був брат Олександра Тимчика.

Олександр Тимчик вшанував пам'ять загиблого брата / instagram.com/tymchyk_18

У загиблого Героя залишилися дружина та двоє діточок: 11-річний син та 4-річна донька. Дружина Юрія Дятлюка Ольга створила петицію з проханням надати її чоловіку звання Героя України.

На честь загиблого воїна у Вінниці назвали щорічний турнір із футзалу.