Лише у січні Павло Комишанченко відсвяткував свій 50-річний ювілей. А вже за місяць колишній чемпіон України з велоспорту віддав своє життя за незалежність України.

Читайте також На війні з ворогом загинув борець греко-римського стилю Руслан Данко

Загинув, стікаючи кров'ю

Павло Комишанченко з дитинства захоплювався велоспортом. Перспективний спортсмен ставав переможцем та призером чемпіонатів України з велоспорту на шосе серед юнаків і юніорів.

Був членом юніорської збірної України. На його рахунку перемога в юнацькій Спартакіаді України, за що отримав звання кандидата у майстри спорту.

Після завершення спортивної кар'єри працював тренером з велоспорту. Зокрема в харківській ДЮСШ "Олімпія" та клубі "Перемога".

З перших днів повномасштабного вторгнення пішов до військкомату. Проте через переламаний хребет його не брали до армії. Лише через рік Павло потрапив до лав ЗСУ. Служив старшим стрільцем-оператором на Донеччині. Останнім часом був на найважчій ділянці фронту – в Авдіївці.

10 лютого під час виконання військового завдання загинув після зіткнення з ворожою ДРГ.

"Три місяці він був у Авдіївці. У той день зловив орка. І коли вже повертався назад, то натрапив на ДРГ. Поранення було в ногу, і він просто стік кров'ю", – розповіла його дружина Юлія Комишанченко.