16 жовтня обірвалось життя 23-річного українського військового із Рівного. Дмитро Одинець загинув під час виконання бойового завдання поблизу Синьківки Харківської області.

Читайте також Присвятив життя улюбленим шахам: на війні загинув тренер Роман Хітрич

Велика втрата у біговій родині

Відзначимо, що захисник із позивним "IT" (у мирний час працював у цій сфері) міг не опинитись на фронті. Дмитро був непридатний до служби, але шукав усілякий варіант, як стати на захист рідної країни. Він допомагав у штабі благодійного фонду "Солом'янські котики".

Після довгих відмов у липні 2023-го Одинець домігся свого – його прийняли у штурмову роту "Гонор" батальйону "Вовки Да Вінчі".

Окрім цього Дмитро міг похизуватись серйозними спортивними здобутками. Хлопець встиг стати переможцем Бігової ліги Run Ukraine 2019 у чоловічій категорії віком від 18-ти до 22-х років. Уродженець Рівного набрав найбільше балів за підсумками шести забігів. Також він був дитячим тренером із плавання.

Рідні згадують Дмитра з любов'ю та теплом. Адже завжди відкритий, щирий та готовий прийти на допомогу Дмитро завжди був поруч з ними. По життю військовий був "везунчиком", у нього завжди все виходило, що б він не починав,
– згадують у публікації Рівненської міської ради.

Команда Run Ukraine висловлює щирі співчуття родині загиблого спортсмена.

Нагадаємо, що після 24 лютого 2022 року в Україні створили спеціальний сайт "Янголи спорту", де опубліковується коротка інформація про спортсменів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в нашу країну.