Тенісисти продовжують розривати корти у США

Кумедний, але водночас розкішний епізод став у другому сеті парного розряду серед чоловіків між Маркусом Деніеллом і Марсело Демолінером та Деніела Еванса й Ллойда Гласспула. Еванс неймовірним чином врятував для свого дуету очко.

Оце так Аж 33 удари: Світоліна та Халеп видали найдовший розіграш на US Open – відео

Гласспула виконав потужно подачу, яку з труднощами зумів взяти на задній лінії суперник. М'яч перелетів сітку, вдарився на лінії, але за неймовірною траєкторією полетів за межі сітки на сторону суперника. Еванс не розгубився та забіг за межі сітки, щоб дограти розіграш до кінця.

Відео неймовірного розіграшу

Деніел у такому курйозному розіграші взяв важливе очко для пари. Однак навіть така самовіддача не дозволила його дуету святкувати перемогу у зустрічі. Матч був завершений достроково. Деніелл та Демолінер вийшли у наступний раунд після відмови суперників продовжувати зустріч у третьому сеті.

• Відзначимо, що до дострокового завершення матчу рахунок за партіями був 1:1 (6:7, 6:4). А на момент зупинки 2:1 за геймами на користь Деніелла та Демолінера.