Зокрема, за сприяння благодійного фонду Favbet Foundation ЗСУ отримали вантажний автомобіль Volkswagen Crafter для доставки вантажів у прифронтові райони Донецької області.

Варте уваги Мільйони переглядів та батли в коментарях: як FAVBET виводить підтримку ЗСУ в тренди соцмереж

Також фонд Favbet Foundation передав ЗСУ черговий позашляховик 4х4 Nissan X-Trail і позашляховик Mitsubishi L200, оснащений стаціонарною установкою для двох кулеметів. Автомобіль після випробувань негайно заступив на бойове чергування для охорони українського повітряного простору.

Нагадаємо, за сприяння фонду ЗСУ регулярно отримують транспорт, засоби зв’язку, розвідки, спецобладнання й решту необхідних для фронту речей.

Від початку повномасштабного вторгнення Favbet Foundation разом із партнерами передали для ЗСУ вже 40 авто. Всі вони допомагають захисникам України виконувати завдання в зоні бойових дій.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовані на допомогу ЗСУ та постраждалому від війни населенню.