У першому матчі півфіналу Ювентус переграв свого суперника на виїзді з рахунком 2:1, тому йому досить навіть програти 0:1 вдома, щоб вийти у фінал.

Дивіться також: Миколенко в Наполі: агент оцінив шанси трансферу гравця Динамо

У минулих матчах "Стара Синьйора" в чвертьфіналі Кубка Італії розгромила вдома СПАЛ (4:0), в гостьовому матчі Серії А здолала Сампдорію (2:0) і перемогла Рому (2:0) на своєму полі в чемпіонаті країни .

З початку січня підопічні Антоніо Конте виграли у Кротоне (6:2), Ювентуса (2:0), Беневенто (4:0) і Фіорентину (2:0), поділили очки з Ромою (2:2) і Удінезе (0:0), а також програли Сампдорії (1:2).

13 сiчня Інтер вийшов в чвертьфінал Кубка Італії, здолавши ту ж Фіорентину (2:1 д). Потім він пройшов Мілан (2:1), а в першій грі півфіналу поступився на виїзді Ювентусу (1:2).

Ювентус – Інтер: онлайн-трансляція