Про призначення нового головного тренера команди повідомляється на офіційному сайті Олександрії. Наскільки з ним підписано контракт – не уточнюється.

Варте уваги Український стартап: Олександрія продає уболівальникам газон свого стадіону

Юрій Гура покликаний замінити Володимира Шарана, який покинув Олександрію по закінченні сезону.

"Юрій Володимирович отримав завдання – в наступному сезоні не тільки побудувати нову команду, але й покращити результати. Ми ставимо собі амбітні завдання повернутися до п’ятірки кращих команд, що дає великі перспективи", – заявив під час представлення тренера президент Олександрії Сергій Кузьменко.

Що відомо про Юрія Гуру

  • Юрій Гура є вихованцем олександрійського футболу. Як професійний футболіст дебютував у складі Поліграфтехніки в 1994 році. Двічі ставав бронзовим призером чемпіонатів України серед команд Першої ліги (сезон 1993/94 та 2000/2001 рр.).
  • У першій декаді 2000-х років виступав у вищому дивізіоні казахстанського футболу. У складі ФК Женис став переможцем національного чемпіонату та національного кубка.
  • У 2008 році приєднався до головківського УкрАгроКома, за яку виступав як граючий тренер. У травні 2009 року команда завоювала кубок Кіровоградської області та здобула право виступати у Кубку ААФУ, в якому дійшла до півфіналу. У чемпіонаті області 2009 року команда посіла друге місце.
  • У 2011 році Юрію Гуру було призначено на позицію головного тренера команди УкрАгроКом. Під його керівництвом команда у Другій лізі провела 60 матчів: 34 перемоги, 13 нічиїх, 13 поразок. Різниця м'ячів: 94-50=+44. У сезоні 2012/13 років головківська команда стала чемпіоном Другої Ліги в групі Б і вийшла до Першої Ліги.
  • У березні 2014 року Юрій Гура отримав тренерський диплом UEFA категорії PRO.
  • З червня 2014 року Юрій Гура працює тренером у ФК Олександрія.