Колишній легіонер київського Динамо Юнес Беланда побачив перед собою червоне світло через те, що продемонстрував дикунську поведінку на футбольному полі. Марокканець не тримав руки при собі, пише 24 канал.

Варте уваги Пошив у дурні: як Циганков змарнував вбивчий момент у грі проти Атлетіко – відео

Не стримав емоцій

Інцидент трапився в рамках 25-го туру турецької Суперліги. Адама Деміспор, за який виступає Беланда, гостював у Трабзонспора. Перемогу у матчі здобула домашня команда (4:1), проте сюжет матчу міг розвинутись зовсім по іншому, якби Юнес не вкоїв дурницю на 22-ій хвилині матчу.

Гравці Трабзонспора затримували виконання штрафного удару, що не сподобалось марокканцю. Беланда підбіг до суперників та намагався забрати м'яч, спочатку штовхнув гравця "бордо-блюз", а потім, не роздумуючи, вдарив його в обличчя. Після перегляду VAR, головний арбітр поєдинку показав хавбеку пряму червону картку, залишивши Адану в меншості. До слова, це друге вилучення для Юнеса у сезоні.

Відео епізоду Беланди:

Марокканець у київському Динамо

• Юнес Беланда перерався у столичний колектив у 2013-му році та виступав за "біло-синіх" до 2017-го. Кияни придбали марокканця у французького Монпельє за 10 мільйонів євро.
  • За Динамо Юнес відіграв 56 матчів та забив 8 голів. Беланда добивався з киянами останнього найвищого результату в Лізі Європи – чвертьфінал турніру.
  • У складі киян Юнес вигравав чемпіонат України та двічі ставав володарем Кубка України.
  • У 2016-му році марокканець пішов у оренду в німецький Шальке, а у 2017-му у Ніццу. У тому ж році Динамо продало Беланду Галатасараю за ті ж самі 10 мільйонів євро.