Команда Володимира Єзерського, у якої 16 вересня розпочався останній збір перед кваліфікацією Євро, провела перший із двох запланованих контрольних поєдинків проти збірної Азербайджану.

У першому таймі двічі відзначився Ванат, який на 5 хвилині скористався навісом партнера, замкнувши його головою (1:0). В середині тайму Ванат оформив другий гол, забивши з 11-метрової точки.

Збірна України U-17 перемогла Азейбарджан / Фото: ФФУ

Після відпочинку "синьо-жовті" додали та відгрузили у сітку опонентів одразу 5 м’ячів. Спочатку В’юник зіграв на добиванні, а також встановив остаточний рахунок на табло (7:0). Між його взяттями воріт два голи забив Кудь, та ще одного разу відзначився Тлумак.