Євро-2016: Португалія – новий король Європи

11 липня 2016, 01:28

У фінальному матчі Чемпіонату Європи з футболу 2016 року збірна Португалії номінально приймала Францію.

Більше новин про Євро-2016 читайте тут.

Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь "європейських бразильців". Зуміли підопічні Фернанду Сантуша відзначитись лише під завісу другого екстра-тайму – гол до свого активу записав Едер після пасу від Моутінью.

Відзначимо, що протягом всієї гри цікавіше виглядали французи, щоправда після 26 хвилини португальці залишились без свого лідера Кріштіану Роналду, який через пошкодження змушений був покинути поле.

Однак номінальні господарі не знітилися та "грали за себе та того хлопця". І у підсумку все ж зуміли вирвати цю історичну перемогу. Відзначимо, що це перший тріумф португальців на великих форумах. Раніше була лише бронза на Чемпіонаті світу 1966 року.

Відтак, ми отримали справжнє видовище, а Європа тепер має нового короля.

Детальніше про перебіг зустрічі читайте в нашій текстовій онлайн-трансляції.