Більше новин про Євро-2016 читайте тут.

Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь "європейських бразильців". Зуміли підопічні Фернанду Сантуша відзначитись лише під завісу другого екстра-тайму – гол до свого активу записав Едер після пасу від Моутінью.

Едер, Португалія, Євро-2016

Відзначимо, що протягом всієї гри цікавіше виглядали французи, щоправда після 26 хвилини португальці залишились без свого лідера Кріштіану Роналду, який через пошкодження змушений був покинути поле.

Португалія, Роналду, Євро-2016

Португалія, Роналду, Євро2016

Однак номінальні господарі не знітилися та "грали за себе та того хлопця". І у підсумку все ж зуміли вирвати цю історичну перемогу. Відзначимо, що це перший тріумф португальців на великих форумах. Раніше була лише бронза на Чемпіонаті світу 1966 року.

Відтак, ми отримали справжнє видовище, а Європа тепер має нового короля.