У квартеті на чемпіонаті Європи підопічні Андрія Шевченка протистояли Нідерландам, Північній Македонії та Австрії.

Читайте також Австрія завдала болючої поразки Україні та майже вибила з Євро-2020: відео

Результати України в групі C

Після трьох зустрічей на Євро-2020 в активі збірної України – 3 залікові бали та 3 місце у групі.

  • Нідерланди – Україна (3:2);
  • Україна – Північна Македонія (2:1);
  • України – Австрія – (0:1).

Умови для виходу в плей-офф

Наша національна команда завершила груповий етап з різницею забитих і пропущених голів -1 – 4 та 5, відповідно.

На цю мить всі матчі зіграні ще в трьох групах – А, В та D. У групі A Швейцарія набрала 4 очки та розташовується в списку команд з третіх місць вище за українську збірну, і вже гарантувала собі путівку в плей-офф.

У групі D нас влаштовувала нічия в матчі Хорватії та Шотландії, але хорвати перемогли, а на третє місце опустилася Чехія. У чехів – 4 очка, вони також випередили Україну і вже точно зіграють в плей-офф.

Водночас у групі B Фінляндія (3 очки та різниця м'ячів 1:3) поступається "жовто-синім". Таким чином, Україні потрібно випередити ще одну збірну з двох груп, що залишилися.

Що для цього необхідно?

  1. У групі E збірну України влаштує два варіанти. Перший – якщо Іспанія обіграє Словаччину (але не 4:3 або 5:4), а Швеція паралельно не програє Польщі. Другий варіант – Швеція знову-таки повинна не поступитися Польщі, а Словаччина обіграти Іспанію.
  2. У групі F для України тут також є два варіанти, але обидва не надто реалістичні. Перший - Німеччина повинна не програти Угорщині, а Франція розгромити Португалію з різницею мінімум в три голи. Другий варіант ще менш реалістичний - і Угорщина, і Франція в останньому турі повинні перемогти з різницею мінімум в три голи.

Додамо, що якщо Україна все-таки потрапить у плей-офф, то там вона зустрінеться або з переможцем групи E, або з переможцем групи F.

Якщо результати зійдуться, то збірна України в 1/8 фіналу зіграє з переможцем групи E або F. Виграти ці квартети можуть:

  • Швеція, Словаччина, Іспанія;
  • Франція, Німеччина, Португалія.