Ще у першому таймі команда Мікеля Артети майже гарантувала собі перемогу, забивши три м'ячі. Дубль оформив Граніт Джака та голом відзначився Букайо Сака – 3:0 на користь Арсенала.

Дивіться також Мілан вкрав очки та путівку у Лігу чемпіонів в Ювентуса: відеоогляд дербі

Щасливі миті сім'ї Зінченка на "Емірейтс"

У другому таймі побиття "вовків" продовжилось. Габріел Жезус і Якуб Ківьор довели рахунок до нищівного 5:0. Арсенал програв боротьбу Манчестер Сіті за чемпіонство АПЛ-2022/2023, але на мажорній ноті закінчив свій шлях у поточному сезоні.

Після поєдинку футболісти Арсенала подякували фанатам за підтримку протягом сезону. На футбольне поле "Емірейтс" вийшли родини гравців та їх маленькі діти.

Також на полі з'явився Олександр Зінченко, який пропустив останні матчі "канонірів" через травму, яку отримав у поєдинку проти Ньюкасла.

Зінченко вийшов на поле зі своєю маленькою донькою Євою, яка у футболці Арсенала забила свій перший гол на "Емірейтс". Такий милий момент підтримали фанати Арсенала, які вибухнули оплесками для Єви. Зінченко теж радісно зустрів гол своєї донечки.

Дуже зворушливий момент від родини лівого захисника лондонського клубу.

Єва Зінченко забила гол на стадіоні Арсенала: дивіться відео

Відзначимо, що вже у своєму першому сезоні в Арсеналі Зінченко міг вкотре стати чемпіоном Англії, але не вистачило зовсім трішки. Команда Мікеля Артети провалила кінцівку сезону.

Арсенал набрав на 5 балів менше, аніж МанСіті, яке вкотре здобуло чемпіонство АПЛ. За те "каноніри" повернулись до Ліги чемпіонів.

Головне про Зінченка в Арсеналі

• Сам Сашко перебрався у червону частину Лондона у липні 2022-го.
  • У своєму першому сезоні за "канонірів" провів 33 матчі, у яких забив дебютний гол та два асисти.
  • Контракт українця з Арсеналом розрахований до кінця червня 2026 року.
  • Олександр добре зарекомендував себе у футболці "канонірів" та став стабільним гравцем основи. Фанати лондонського клубу вже навіть називали його "капітаном без пов'язки".
  • Він двічі поспіль ставав найкращим гравцем місяця у складі Арсенала. Також він потрапив у різноманітні символічні збірні сезону.