Даяна Ястремська – Магдалена Френх 2:0 (7:6, 6:1)

Тенісистки пробули на корті 1 годину 47 хвилин. 21-річній українці знадобилось лише два сети, щоб здобути тріумфально повернутись на корт.

Читайте також Роджер Федерер сенсаційно вилетів з Вімблдону

145-та ракетка світу у першому сеті довела Ястремській, що перемога українці не дістанеться легко. Перших сім геймів дівчата брали по черзі – 4:3. здавалось, що ключовим став восьмий гейм, у якому тенісистка з України збільшила перевагу до 5:3 та була за крок від взятого сету. Але полячка не склала руки. Магдалена взяла три гейми поспіль, один із них на подачі українки. До слова, він виявився найбільш тривалим у першій партії.

Однак Даяна перевела сет у тай-брейк 6:6. У цій тенісній фортуні сильнішою була Ястремська 7:5. А за геймами – 7:6 перемога українки.

  • Відзначимо, що обидві суперниці по два рази віддавали гейми на власних подачах. Даяна зробила одну подвійну помилку, а показник її виграних очок на подачі склав 56%. У її суперниці з Польщі ідентичний відсоток.

Неймовірна перемога

Другий сет став казкою для тенісистки з України. Ястремська впевнено громила представницю Польщі, повівши у рахунку 5:0. У шостому геймі Френх дала промінчик надії польським фанатам 5:1. Але Даяна не збиралась віддавати перемогу з рук. У підсумку – 6:1 Ястремська святкує першу перемогу у Гамбурзі.

  • Загалом за матч українка зробила дві подачі на виліт, а її суперниця жодної. Подвійна помилка у першому сеті стала єдиною у грі. Натомість у полячки аж три подвійні помилки. Відсоток першої подачі кращий у Магдалени – 58 проти 45 у Даяни.

Ястремська – Френх відеоогляд