Ярослава Магучіх

"Розірвали" Європу: Зеленський і Кулеба емоційно привітали українських легкоатлеток
8 бер
02:06
Українські спортсменки Марина Бех-Романчук, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко тріумфально виступили на чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2021 року. На трьох вони здобули два перших і одне друге місце
Магучіх – найбільший талант стрибків у висоту за всю історію, – рекордсменка Бергквіст
6 лют
13:10
Шведська легкоатлетка Кайса Бергквіст відверто зізналась, що вважає Ярославу Магучіх найбільш талановитою спортсменкою у стрибках у висоту. Вона впевнена, що її рекорд легко поб'є 19-річна українка.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.