Чудова ідея українця

Андрій Ярмоленко міг би знову вийти на одне футбольне поле з динамівцями. Але цього разу вже у команді суперника. Футболіст хотів би провести благодійний матч між колишньою та нинішньою командами – Динамо та Вест Хемом.

Цікаво прочитати Зрадник Тимощук послав Ярмоленка, який зачепив тему війни в Україні

Правий вінгер вже навіть мав розмову щодо цього поєдинку з головним тренером "молотобійців" Девідом Моєсом. Гравці та наставник удобрили таку ідею українського легіонера.

Ярмоленко прогнозує, що таку зустріч зібрала б аншлаг в Англії. Британці заповнили б трибуни стадіону, коли б дізнались мету поєдинку.

Футболісти та головний тренер готові зіграти цей матч, зібрати максимальну кількість уболівальників на нашому стадіоні. Я думаю, що якщо Динамо приїде до Англії і люди дізнаються, що всі гроші підуть на відновлення України, благодійність, допомогу дітям, лікарням, то тут буде биток,
– розповів Андрій.

"Динамо – команда номер один у моєму житті"

Лідер збірної України додав, що хотів би зіграти у такому матчі у складах обох команд. Адже Динамо – це клуб номер один у житті Ярмоленка.

Якщо вдасться організувати цю гру, я із задоволенням зіграю за обидві команди, бо Динамо – команда номер один у моєму житті. Вест Хем зараз моя команда, яку я ніколи не забуду. Навіть якщо я піду, я завжди пам'ятатиму цих вболівальників, які підтримували мене, мою родину та мою країну у ці важкі хвилини,
– сказав Ярмоленко.

Відзначимо, що з перших днів війни футболіст активно допомагає українському народу та армії. Також Ярмоленко веде активну боротьбу проти росіян на інформаційному просторі.