Ярмоленко відкрив рахунок у матчі з Північною Македонією: відео

17 червня 2021, 16:30

Збірна України 17 червня грає свій другий матч на Євро-2020 проти Північної Македонії. Рахунок у зустрічі відкрив капітан нашої національної команди Андрій Ярмоленко.

Українська збірна вийшла на футбольне поле із шаленою мотивацією та бажанням перемогти. Всередині першого тайму активність наших футболістів була винагороджена.

До теми Україна – Північна Македонія: онлайн-трансляція матчу Євро-2020

На 29-хвилині Руслан Малиновський зробив подачу з кутового на ближню стійку та знайшов Олександра Караваєва.

Правий захисник вдало п'ятою переправив "круглого" на дальню штангу, де передачу замкнув Андрій Ярмоленко.

Ярмоленко забив перший гол у матчі з Північною Македонією: дивіться відео

Попередній матч збірної України на Євро-2020

• У матчі першого туру Євро-2020 збірна України в Амстердамі зустрілася з Нідерландами. Поєдинок складався для підопічних Андрія Шевченка не надто вдало – програвали по ходу 2:0.
  • Однак все змінилося за 15 хвилин до кінця зустрічі: спершу Андрій Ярмоленко прекрасним ударом з-за меж штрафного скоротив відставання, а пізніше Роман Яремчук зрівняв рахунок.
  • Однак, на жаль, українцям не вдалося втримати нічию – Нідерланди все ж змогли забити 3 м'яч у зустрічі та здобули перемогу. Всупереч невдалому результату наші футболісти показали характер.

До теми Україна поступилася Нідерландам у гольовій перестрілці на Євро-2020: відео