Українська збірна вийшла на футбольне поле із шаленою мотивацією та бажанням перемогти. Всередині першого тайму активність наших футболістів була винагороджена.

До теми Україна – Північна Македонія: онлайн-трансляція матчу Євро-2020

На 29-хвилині Руслан Малиновський зробив подачу з кутового на ближню стійку та знайшов Олександра Караваєва.

Правий захисник вдало п'ятою переправив "круглого" на дальню штангу, де передачу замкнув Андрій Ярмоленко.

Ярмоленко забив перший гол у матчі з Північною Македонією: дивіться відео

Попередній матч збірної України на Євро-2020

• У матчі першого туру Євро-2020 збірна України в Амстердамі зустрілася з Нідерландами. Поєдинок складався для підопічних Андрія Шевченка не надто вдало – програвали по ходу 2:0.
  • Однак все змінилося за 15 хвилин до кінця зустрічі: спершу Андрій Ярмоленко прекрасним ударом з-за меж штрафного скоротив відставання, а пізніше Роман Яремчук зрівняв рахунок.
  • Однак, на жаль, українцям не вдалося втримати нічию – Нідерланди все ж змогли забити 3 м'яч у зустрічі та здобули перемогу. Всупереч невдалому результату наші футболісти показали характер.

До теми Україна поступилася Нідерландам у гольовій перестрілці на Євро-2020: відео