Вест Хем – Лідс 2:3

Голи: Боуен, 34, Форнальс, 52 – Харрісон, 10, 37, 60

"Молотобійці" поступилися Лідсу з рахунком 3:2. Гості забили переможний гол на 60-й хвилині матчу.

Дивіться також Втрачає довіру тренера на очах: Ярмоленко відіграв лише 6 хвилин у переможній грі Вест Хема

Справжнім героєм поєдинку став Джек Харрісон, який оформив хет-трик.

На 69-й хвилині Андрій Ярмоленко змінив півзахисника Пабло Форнальса.

Наприкінці другого тайму Вест Гем забив третій м'яч, автором якого став український форвард. Андрій зіграв на добиванні після чергового кутового.

Проте гол Ярмоленка не зарахували через положення поза грою. З тієї ж причини був скасований гол Кліха.

У компенсований час українець відзначився ще однією результативною дією. Він потужно пробив у лівий кут, але голкіпер гостей впорався з його ударом.

Також Ярмоленко встиг отримати жовту картку за фол проти півзахисника Деніела Джеймса.

Гра Ярмоленка у Вест Хемі

• Поєдинок проти Лідса став для українського футболіста 11-м у сезоні в АПЛ.
  • Загалом на рахунку Ярмоленка 20 поєдинків в усіх турнірах за Вест Хем. Також йому вдалося забити 1 гол.
  • Його угода з клубом АПЛ розрахована до кінця червня 2022 року.
  • 22 січня "молотобійці" зіграють проти Манчестер Юнайтед.