Яремчук: Дуже щасливий бути в команді з Едуардом

Лівий захисник зник із заявки збірної України на вересневі поєдинки Ліги націй. Однак Едуард Соболь відіграв в останньому матчі Брюгге у бельгійській Лізі Жупіле проти Стандарту (3:0).

Варто прочитати Хто грає – неважливо, – Лунін назвав головну ціль збірної України у матчах Ліги націй

Роман Яремчук підтвердив серйозність травми у Соболя. Нападник запевнив усіх, що Едуард не халтурить, а справді переживає через те, що не зможе допомогти збірній.

Дуже щасливий бути в команді з Едуардом. Знаю, що у нього дійсно серйозна проблема, і він ні в якому разі не халтурить чи ще щось. Я бачив, як він це переживає, і це дійсно важлива процедура, яку він має зробити,
– розповів Яремчук.

Роман прокоментував свій недавній перехід у Брюгге та присутність у бельгійській команді свого земляка Соболя.

Я вибрав команду, яка буде для мене правильною в кар'єрі. Час покаже, був це правильний крок для мене чи ні. Подивимось. Я щасливий, і це найголовніше. Ще один українець в команді? Звичайно, з українцями ми завжди на одному настрої ходимо, одні й ті самі жарти,
– відповів футболіст групи атаки.

  • Нагадаємо, що Яремчук повернувся у Бельгію наприкінці серпня 2022 року, покинувши португальську Бенфіку. Контракт Романа з Брюгге розрахований до кінця червня 2026-го.
  • У футболці нової команди український форвард вже встиг провести 5 матчів, у яких відзначився дебютним голом та двома асистами.