Феєричний дебют у чемпіонаті

25-річний форвард вийшов у стартовому складі команди, а вже на 38-й хвилині асистував Джанлуці Вальдшмідту. Однак без гола Роман Яремчук із поля не пішов.

Як це було Яремчук забив гол і зробив асист у дебютному матчі чемпіонату Португалії: відео

Ще у першому таймі українець подвоїв перемогу та поставив крапку у зустрічі – 2:0. Гравець збірної України провів на полі 57 хвилин та став найкращим футболістом матчу. Після поєдинку Яремчук прокоментував перемогу Бенфіки.

На старті було складно, тому що суперник багато часу проводив в обороні. Але нам вдалося знайти простір, оформити два голи і взяти три очки. Уболівальники задоволені і ми задоволені. Тепер чекаємо матчу плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з ПСВ,
– розповів нападник.

Розповів Яремчук і про адаптацію у Португалії: "Особисто я з кожним днем ​​почуваю себе все краще, але фізично я б хотів поліпшень. Потрібно покращувати кондиції і грати краще".

• Нагадаємо, у матчі Ліги чемпіонів Яремчук став автором голу у ворота московського Спартака. Цей результативний постріл став дебютним у футболці Бенфіки. Щоправда, потім УЄФА перейменувала на автогол гравця російської команди.
  • Наступний двобій у єврокубках клуб українського форварда проведе 18 серпня проти ПСВ.