Уругвай веде боротьбу за потрапляння на чемпіонат світу 2022 року. Вже 28 січня команда зіграє проти Парагваю на виїзді. А 2 лютого прийме на власному полі Венесуелу.

До розташування збірної Уругваю викликали Дарвіна Нуньєса з португальської Бенфіки. Він прямий конкурент за місце в стартовому складі Романа Яремчука.

Оце так Яремчук ледь не влаштував масову бійку в Португалії: відео хамського вчинку українця

При цьому під час матчів збірних в Південній Америці, в Португалії чемпіонат не пішов на перерву. Відтак найближчі матчі "орли" будуть змушені провести без Нуньєса, що значно покращує шанси Яремчука виходити у стартовому складі.

25 січня Бенфіка зіграє в півфіналі Кубка Португалії проти Боавішти. А 2 лютого на команду очікує матч чемпіонату проти Жил Вісенте на власному полі.

Варто відзначити, що Нуньєс є лідером гонки бомбардирів чемпіонату Португалії. За 16 матчів він забив 15 голів. Ще двічі він забив у матчі Кубка Португалії. А в Лізі чемпіонів відзначився тричі. Тож загалом за 25 матчів він забив 20 голів, і ще чотири рази асистував партнерам.

Натомість Яремчук за Бенфіку зіграв лише 13 матчів в чемпіонаті, де забив 6 голів. А загалом за 26 матчів – лише 7 влучних ударів.