Причиною смерті стали травми, отримані в поєдинку проти Сейї Цуцумі за титул чемпіона Японії. Він відбувся в рамках шоу Наойі Інує проти Марлона Тапалеса.

Дивіться також Бій Усик – Ф'юрі офіційно перенесли через травму британця: коли оголосять нову дату поєдинку

Що відомо про отримані травми

Під час свого останнього бою Казукі зазнав чотирьох нокдаунів, проте витримав усі 12 раундів. Судді визнали перемогу Цуцумі одноголосним рішенням.

Після поєдинку в Анагучі був поставлений діагноз субдуральної гематоми, і спортсмена терміново піддавали операції на мозку, але японець так і не прийшов до свідомості.

Шоу Наоя Інуе – Марлон Тапалес

  • Зазначимо, що цей бій відбувався в рамках шоу Наоя Іноуе – Марлона Тапалес, яке відбулося 26 грудня 2023 року.
  • Японський боксер Наоя Іноуе в Токіо здобув перемогу над філіппінцем Марлоном Тапалесом і став абсолютним чемпіоном світу у другій найлегшій вазі. У цьому поєдинку 30-річний японець вирішив справу нокаутом у 10-му раунді.
  • Це була 26-та перемога (з яких 23 – нокаутами) для Іноуе у 26-му поєдинку на професійному рингу.
  • Згадаємо, що раніше Наоя Іноуе переміг британця Пола Батлера і став першим абсолютним чемпіоном світу в найлегшій вазі з 1973 року. Він успішно захистив титули чемпіона світу за версіями IBF, WBA Super і WBC, а також здобув пояс WBO. Після цього японський боксер прийняв рішення відмовитися від усіх титулів і перейти в другу найлегшу вагу.