Я сказав Шевченку, що його гравці займалися симуляцією, – тренер збірної Швеції

30 червня 2021, 07:47

Джерело:

УАФ

У вівторок, 29 червня, в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Україна переграла Швецію (2:1). Головний тренер збірної Швеції Янне Андерссон після гри був вкрай незадоволений поразкою.

За його словами, для команди Швеції це дуже жорстокий результат. Футболісти та тренерський штаб розчаровані ним.

Дивіться також Україна історично вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020: відео

"Нам дуже важко. Ми розчаровані. Моя команда діяла добре, і в другому таймі ми повинні були вирішувати долю поєдинку на свою користь. Це дуже жорстокий для нас результат. Ми повинні пережити це падіння разом", – сказав він.

Про що я говорив з Андрієм Шевченком після закінчення матчу? Я висловив йому своє невдоволення щодо того, що футболісти його команди дуже вже захопилися симуляціями. Але Шевченко зі мною не погодився,
– заявив Андерссон.

Україна вперше вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020: що відомо

• Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Так наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу.
  • Відкрив рахунок у матчі Зінченко, на 28-ій хвилині він забив у ворота збірної Швеції після результативного пасу Ярмоленка. Втім, вже за 15 хвилин Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.
  • У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстратайми.
  • На 99-ій хвилині збірна Швеції залишилася в меншості: через грубу гру проти Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.
  • На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні приніс перемогу.