"Потрібно чесно Руслану сказати, якщо на нього не розраховують"

У двох останніх поєдинках Руслан Маліновський провів у "синьо-жовтій" футболці лише 39 хвилин. Футболіст начебто ображений на тренерський штаб через відсутність ігрової практики. Журналіст Ігор Циганик прокоментував ситуацію навколо гравця.

Читайте також Ображений на збірну Маліновський тренувався в Аталанті за індивідуальною програмою

Образа Маліновського? Таке може бути. Він приїхав з не останньої команди Італії. Тут потрібно чесно сказати, що якщо не розраховуєш на нього, то і не викликай. А якщо ти викликаєш, то потрібно ставити. Його напевно будуть питати в Італії, чому ти не граєш за свою збірну, яка не топ-збірна у світі,
– розповів Циганик.

Представник ЗМІ навів приклад Віталія Буяльського та Андрія Шевченка. Тоді Андрій Миколайович відверто зізнався, що не бачить у своїй схемі динамівця, тому просто не викликав футболіста до лав "синьо-жовтих". Журналіст вважає, що Петракову потрібно пояснити Руслану, чому той втратив стабільне місце в основі.

Правда, я не вважаю, що потрібно було Петракову виносити у пресу це питання з Маліновським. Мені здається, потрібно чесно Руслану сказати, якщо на нього не розраховують,
– відповів журналіст.

  • Нагадаємо, що обидва матчі відбору чемпіонату світу-2022 для України завершувались мировими – проти Казахстану (2:2) та Франції (1:1).