"В Усика краща школа, він дуже добре навчений"

На думку 43-річного Андрія Котельник, український боксер буде більш розкуто боксувати у Лондоні. Олександр Усик лише прямує на вершини, тому йому буде простіше продемонструвати все своє вміння, а от Джошуа є, що втрачати. Ентоні є володарем декількох чемпіонських поясів.

До теми Нехай Джошуа робить все, що бажає, – Усик впевнений у собі перед топ-боєм у Лондоні

Срібний призер Олімпіади-2000 у Сіднеї розповів про сильну сторону боксера з Великої Британії. Перевагою Ентоні буде його фізична потужність.

Джошуа і Усика об'єднує те, що обидва – олімпійські чемпіони, які завоювали "золото" на Іграх у Лондоні в 2012 році. Покинувши аматорський ринг, вони виступали тривалий час у своїх категоріях. Ось ця перевага у фізичній потужності може стати вагомим козирем Ентоні. Хоча, на мій погляд, в Усика, як кажуть, школа краще, він дуже добре навчений,
– заявив Котельник.

"До початку бою оцінюю шанси суперників 50 на 50"

Боксер зі Львова розповів, що Усик підходить до поєдинку, який відбудеться у Лондоні, у бойовій готовності. Спаринг-партнером Олександра був інший український боєць та чемпіон Віктор Вихрист: "До початку бою я завжди оцінюю шанси суперників 50 на 50. Далі все залежить від того, як боксери реалізують свої сильні сторони і нівелюють вразливі місця".

Котельник запевнив, що буде вболівати за свого земляка та друга. На думку львів'янина, якщо поєдинок Усик – Джошуа триватиме усі 12 раундів, то суддівські записки будуть на користь британця, у якого більш послужний список.

Відзначив Котельник й те, що Ентоні боксуватиме на рідній землі. Цього фактору теж не слід відкидати.

  • Поєдинок відбудеться вже 25 вересня на арені футбольного клубу Тоттенхем. Стадіон буде заповнений на усі 100%. Квитки були розкуплені ще у перший день.