Ціна Мудрика лише росте угору

Мудрик став автором єдиного голу Шахтаря у грі проти Селтіка. Саме Михайло приніс "гірникам" мирову 1:1 та очне очко за підсумками поєдинку.

До теми Перехід Мудрика в Евертон зірвався через 100-мільйонний трансфер МЮ

Нагадаємо, що лівий вінгер відзначився м'ячем і у стартовій грі Шахтаря у груповому раунді Ліги чемпіонів-2022/2023, забивши у ворота німецького Лейпцига (1:4).

Завдяки такій результативності Мудрик вдвічі підійняв свою трансферну вартість. Про це натякнув авторитетний інсайдер Фабріціо Романо. Журналіст коротко відреагував з натяком на підвищення ціни на трансфер талановитого вихованця "гірників".

Він поширив свою стару публікацію про Мудрика, додавши синьо-жовтий прапор.

х2,
– написав журналіст.

Не дивно, чому Шахтар повісив на Михайла захмарний цінник.

Мудрик може перебратись у дощову Англію

  • У літнє трансферне міжсезоння Михайлом активно цікавились декілька англійських клубів, серед них команди АПЛ – Брентфорд, Арсенал та Евертон.
  • Якщо "каноніри" лише зацікавились українцем, то Брентфорд та Евертон робили пропозиції. Про це повідомляли у ЗМІ. Начебто в останні дні трансферного вікна "іриски" отримали відмову від Шахтаря щодо переходу лівого вінгера. Донеччани відхилили 30-мільйонну пропозицію від англійського клубу.
  • Цей же журналіст Фабріціо Романо заявляв, що причиною такої відмови тав трансфер гравця Аякса Антоні у Манчестер Юнайтед. Начебто Шахтар хоче теж продати Мудрика дорожче, ніж за 30 – 40 мільйонів євро.
  • Арсенал продовжить спостерігати за грою Михайла та взимку може надіслати у Шахтар офіційну пропозицію.
  • Мудрик не виключає свого переїзду в Арсенал.