Як Ярмоленко вибив "королеву" Ліги Європи Севілью: відео голу

18 березня 2022, 09:52

Вест Хем 17 березня зіграв матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти іспанської Севільї. Переможний гол у зустрічі забив українець Андрій Ярмоленко.

Переможний гол українця

Андрій Ярмоленко розпочав поєдинок на лаві запасних та з'явився на футбольному полі лише наприкінці основного часу матчу, пише 24 канал.

Більше про матч Переможний гол Ярмоленка витягнув Вест Хем у чвертьфінал Ліги Європи: відеоогляд

На той момент рахунок у поєдинку був 1:0 на користь "молотобійців", тому матч був переведений у додаткові 15-хвилинні тайми.

Українець активно увійшов у зустріч та на 112-й хвилині подвоїв перевагу Вест Хема у рахунку. Ярмоленко вдало зіграв на добиванні та вивів свій клуб у чвертьфінал Ліги Європи (2:0).

• Ярмоленко забив у другому матчі поспіль.
  • У сезоні-2021/2022 Андрій відіграв 23 поєдинки, у яких відзначився 3 м'ячами та 3 асистами.