Дудченко: Намагався рівно пройти по дистанції

Антон Дудченко залишився задоволений своїм виступом у гонці переслідування. 23-тє місце у персьюті стало найкращим результатом біатлоніста на Олімпіаді-2022.

Детальніше Дудченко зробив шалений прорив на 37 позицій, Підручний за межами топ-10 персьюту

Українець прокоментував свої три промахи на вогневих рубежах. За словами Дудченка, на стрільбищі була не надто хороша видимість через густий сніг. Особливо з цим біатлоністи зіткнулись на початку гонки. Антон зазначив, що на стрільбі була справжня лотерея.

Дудченко став автором шаленого прориву у персьюті, стрибнувши з останньої 60-ї позиції на 23-тю. Однак українець не відчув олімпійської атмосфери.

Це була звичайна гонка переслідування, як на Кубку світу. У мене не було відчуття, що я просто маю проїхати цю гонку. З 60-ї стартової позиції я біг і боровся так само як стартував би з 20-ї. Намагався рівно пройти по дистанції, спробувати швидше стріляти на вогневому рубежі,
– сказав біатлоніст.

Розповів Антон і про зіткнення, яке не потрапило у камеру. Представники Канади та ОКР не поділили трасу та впали. На щастя, українцю вдалось об'їхати це падіння та випередити суперників.

  • У переслідуванні взяли участь ще два українці – Дмитро Підручний та Артем Прима, які посіли 13-ту та 18-ту сходинки відповідно.
  • Чоловіча естафета стане наступним стартом для біатлоністів на Олімпійських іграх (15 лютого).