Як Кавані ударом з льоту забив ефектний гол за МЮ у Лізі Європи: відео

16 квітня 2021, 09:44

Манчестер Юнайтед 15 квітня приймав Гранаду у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Едінсон Кавані відкрив рахунок у зустрічі.

Красивий гол МЮ

До другого матчу Манчестер Юнайтед підійшов з комфортною перевагою у рахунку 2:0. Однак на цьому "червоні дияволи" не зупинились та з таким же рахунком переграли Гранаду у домашній зустрічі.

Цікаво дізнатись Ліга Європи: хто вийшов в 1/2 фіналу престижного турніру

Нулі на табло розмочив Едінсон Кавані. Вже на 6-й хвилині уругвайський нападник отримав передачу головою від Погба та у районі 11 метрів з льоту потужно пробив у кут воріт іспанського клубу. М'яч класно потрапив на ногу Кавані, голкіпер лише поглядом провів постріл у власні ворота.

• Для 34-річного Кавані цей результативний удар став 9-м у 30 матчах за МЮ у цьому сезоні в усіх турнірах. Також у його активі дві гольові передачі.
  • Едінсон забив дебютний гол у цьогорічному розіграші Ліги Європи за два поєдинки.

У другому таймі англійці ще одного разу відзначились у володіннях суперника. Зробили вони це не без допомоги іспанців. Захисник Гранади Вальєхо на 90-й хвилині зустрічі відзначився автоголом та поставив крапку у протистоянні – 2:0 на користь МЮ.

• Клуб з Манчестера вийшов у півфінал Ліги Європи, де зустрінеться з італійською Ромою. Перша зустріч запланована на 29 квітня. Матч-відповідь відбудеться 6 травня.