Джерело: 24 канал

Підопічні Ніко Ковача вже протягом 9-ти поєдинків не знають смаку поразок. 3 лютого Монако здобув чергову перемогу у цьому сезоні завдяки дублю Віссама Бен-Єддера.

Дивіться також: Форварда ПСЖ пограбували на 400 тисяч євро, поки його команда грала на виїзді

Неймовірний гол

Перший тайм завершився мінімальною перемогою господарів. Пенальті впевнено реалізував Бен-Єддер. По перерві Ніцца зрівняла рахунок завдяки голу Ле Мела.

Але не довго рахунок протримався рівний. Вже через 4 хвилини Монако знову забив. Господарі заробили перспективний штрафний, який взявся виконувати автор першого голу у зустрічі. Бен-Єддер гарматним пострілом ледь не порвав сітку воріт – 2:1.

• Тепер у доробку автора дубля 11 голів у 22 матчах. Також він 5 разів асистував партнерам по команді.
  • Після 23 поєдинків Монако "дихає у спину" лідерській трійці Ліги 1 – 4 місце та 45 очок. Клуб поступається лідеру чемпіонату Ліллю 6 очками.

Монако – Ніцца відеоогляд (переможний гол з 2:17)