Дієтолог британського боксера впровадив новий режим харчування, який містить в собі велику кількість білка та часнику. Він переконаний, що це допоможе Тайсону швидко відновитися.

Дивіться також "Ей Джей не витримає": Нганну впевнений у достроковій перемозі над Джошуа

Як харчується Ф'юрі перед поєдинком з Усиком

"Багато білка, води та рідини загалом – це тип харчування, який допоможе швидко відновитися після порізу. Багато червоного м’яса та інших продуктів, які містять залізо. Не лише м’ясо, але й речі з великою кількістю поживних мікроелементів, зокрема, часник, шпинат, морква, цибуля", – зазначив Локхарт.

Він також розповів, чому в раціоні боксера є саме часник. Він наголошує, що їжа "вирішить все".

"Часник допоможе вам швидко одужати, оскільки він вбиває бактерії та мікроби під час порізу. Яне з тих дієтологів, які кажуть, що їжа вирішить все. Але з часом це має величезний вплив на відновлення від подібних травм.

Багато людей не усвідомлюють, що коли ви отримуєте травму, ваше тіло спалює більше калорій. Оскільки воно докладає набагато більше зусиль для відновлення та допомоги при будь-якій травмі, включно з розсіченням", – додав дієтолог.

Усик – Ф'юрі: головне про бій

  • За два тижні до поєдинку Ф'юрі отримав розсічення в ході тренування. Бій, який був запланований на 17 лютого, перенесли.
  • Після цього у контракті з'явився новий пункт, згідно з яким Ф'юрі підлягатиме штрафним санкціям у разі скасування бою з Усиком. На цьому наполягла команда українця.
  • Зазначимо, що бій переносять вже не вперше. Початково він був запланований на грудень 2023 року, але після бою з Нганну у жовтні британський боксер вирішив взяти більше часу на відновлення.
  • Тож тепер бій має відбутися 18 травня 2024 року в Ер-Ріяд, Саудівська Аравія.