Гол-красень у Серії А

Футболісти влаштували засуху у першому таймі. Друга частини гри була щедрою на голи. Першими у зустрічі відкрили рахунок господарі поля завдяки результативному удару Лаццарі.

Варто побачити Соболь забив розкішний гол за Брюгге: відео

Відповідь футболістів Спеції була дуже ефектною. На 73-й хвилині Г'ясі віддав верхову передачу на Верде, той перебуваючи спиною до воріт "орлів" пробив у падінні ножицями через себе. М'яч влетів прямо у дев'ятку володінь Рейни, у якого просто не було шансів, щоб врятувати команду від пропущеного голу.

• Для Верде цей гольовий постріл став шостим у 17 матчах у всіх турнірах цього сезону.

Це постріл Верде став справжньою окрасою зустрічі. Однак його гол не допоміг Спеції втримати нічию. На 88-й хвилині з пенальті відзначився Кайседо та вирвав перемогу для Лаціо – 2:1.

Цікаво, що господарі догравали цей поєдинок у меншості. У компенсовані арбітром хвилини до матчу Лаццарі та Корреа отримали вилучення, але це не вплинуло на рахунок зустрічі.

Лаціо – Спеція відеоогляд матчу (гол Верде з 1:50)