Тріумфальне повернення Федерера

2 години 26 хвилин знадобилось Роджеру Федереру, щоб здобути перемогу над Деном Евансом. Для швейцарського тенісиста ця звитяга стала першою за 405 днів після перерви від змагань. Причиною такої тривалої відсутності спортсмена стали операції на коліні.

Оце так Українська тенісистка Завацька може зіграти на турнірі у Росії

Матч дався Роджеру дуже складно. Суперник у стартовій партії завдав швейцарцю чимало проблем, але Федерер показав, хто був фаворитом цього протистояння та переміг на тай-брейку – 6:7. Наступний сет був вже на не користь легенди тенісу – 6:3.

У вирішальному сеті Федерер перевірив не лише свої нерви, а й своїх прихильників. Тенісисти впевнено брали гейми на власних подачах. Ключовим став 11 гейм, коли у партії вперед вийшов Роджер та вже не відпустив успіх зі своїх рук – 5:7. Еванс ще у вирішальному гейми з подвійним брейком не захистив свою подачу.