Поразка у першому таймі

Команди мали солідний вигляд у першому таймі. Шалений дощ, який падає у Кардіффі не завадив футболістам розмочити нулі на табло, пише 24 канал.

До теми Без жодних змін на "матч життя": стартовий склад збірної України на фінал проти Уельсу

На жаль, господарі першими повели у рахунку. На 34-й хвилині Уельс заробив право на небезпечний штрафний. Виконувати стандарт взявся Бейл. Після удару Гарета м'яч зустрівся з головою Ярмоленка, який зрикошетив його у власні ворота – 1:0.

Андрій хотів вибити його далі від воріт, але через слизький м'яч йому цього зробити не вдалось. Бущан забирав подачу, якби не рикошет від сьомого номера збірної.

Відео автогола Ярмоленка

Перша частину зустрічі закінчилась мінімальною перемогою Уельсу – 1:0. Попереду у наших хлопців ще гарантованих 45 хвилин, що відіграти та вийти уперед.