Харлан: Це не для тебе, це для країни

У червні жіноча збірна України з фехтування здобула бронзову нагороду на чемпіонаті Європи в Туреччині. Ольга Харлан присвятила свою медаль військовим, якім мужньо захищають країну від окупантів.

Читайте також Побачилася з батьками десь 30 хвилин, – Харлан пригадала, як приїхала в Україну під час війни

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту 24 каналу Харлан розповіла, що зараз перемоги сприймаються по-іншому. Спортсменка, в першу чергу, хоче здобути нагороду для країни, а не для себе.

Так. Зараз взагалі важко здобути цю перемогу, а коли її здобуваєш, то це потрійне щастя. Це не для тебе, це для країни, батьків, для тих воїнів, які нас захищають, я думаю про них завжди. Коли мені сказали, що нас вітають воїни з передової, які зараз на першій лінії фронту, які дивилися наш фінал, я просто сиділа і плакала, тому що я не могла в це повірити. Дуже вдячна, що вони знаходять час подивитися, вдячна за те, що вони роблять. "Бронза" для нас була, як "золото",
– сказала Харлан.

Що відомо про спортсменку

  • Ольга Харлан є однією з найтитулованіших шаблісток світу. На її рахунку чотири медалі Олімпійських ігор: командні "золото" (2008) і "срібло" (2016) та дві особисті "бронзи" (2012, 2016).
  • Також українка є шестиразовою чемпіонка світу, зокрема вона чотири рази перемагала в особистій першості. Також має сім срібних і дві бронзові медалі світових першостей.