"Я працюю – щоб зупинити цю війну"

Шевченко переконаний, що більшість росіян не знають правди. Він просить, аби вони виходили на вулиці та вимагали зупинити війну в Україні.

Дивіться також Шевченко не стримав сліз під час інтерв'ю через війну в Україні

"У нас з Росією були довгі стосунки. Не думаю, що вони коли-небудь будуть такими ж. Але також знаю, що є багато росіян, які хочуть зупинити війну. Я отримував повідомлення від друзів з Росії. Моє послання до них завжди одне – виходьте на вулиці. Знаю, що це нелегко. У Росії це небезпечно. Але єдиний спосіб зупинити війну – сказати правду. Більшість людей в Росії не знають правди", – сказав Шевченко.

Колишній гравець збірної України прокоментував відсторонення російських спортсменів від міжнародних стартів. Він підтримує це рішення.

Абсолютно згоден з відстороненням російських спортсменів від змагань, поки війна не припиниться. Ми повинні чинити тиск. Президент Росії – я не хочу називати ім’я цієї істоти – сказав, що це "спецоперація". Це не спецоперація. Це вбивство невинних. Це люди в оточенні. Це бомбардовані міста,
– наголосив тренер.

"Ми всі знаємо, що війна – це жорстоко. Не можемо стояти осторонь. Я батько чотирьох дітей. Ми не можемо цього терпіти. Гинуть невинні діти. Без причини. Ось для чого я працюю – щоб зупинити цю війну. Ця війна не має сенсу", – додав колишній лідер національної команди.

  • Андрій Шевченко активно підтримує свою рідну країну. Він запустив ініціативу для підтримки України – Play Your Part for Ukraine.
  • Мета якої зібрати кошти для допомоги дітям, жінкам і літнім людям, які тікають від війни, адже в багатьох містах немає їжі, води та ліків.
  • Також ексфутболіст запевняв, що готовий поселити у своєму будинку у Лондоні біженців з України.