Після низки скандалів за участю російських тенісисток, які ніби ненароком рекламували підсанкційні компанії та бренди, WTA вимушена була внести зміни до правил турнірів. Відтепер учасники змагань під егідою WTA не зможуть співпрацювати з компаніями, які підтримують агресію проти України.

Читайте також Ганьба WTA почалася: "нейтральна" майбутня лідерка жіночого тенісу обматюкала свій бокс – відео

Відповідні зміни WTA оприлюднила на офіційному сайті. Тепер "нейтральні" тенісистки будуть уважнішими до своїх аксесуарів.

Оновлені правила WTA

  • Тенісисткам заборонено носити чи демонструвати іншим чином символіку підсанкційних компаній та осіб на корті чи за його межами.
  • Заборона поширюється на всіх тенісисток, що беруть участь у турнірах або інших заходах під егідою WTA, незалежно від того, чи тенісистка знаходиться на місці проведення турніру.
  • На турнірах заборонено відображати ідентифікацію підсанкційних компаній та осіб у рекламних матеріалах, медіаплатформах, вивісках на кортах та на місці проведення турніру, а також на уніформі персоналу турніру.
  • Заборонено рекламувати продукти, неприємні чи незручні для членів WTA.

Нагадаємо, що у квітні цього року російська тенісистка Анастасія Потапова вийшла на матч проти американки Джессіки Пегули у футболці московського Спартака. Це викликало хвилю обурення та критики. До речі, спонсор цього клуб компанія "Лукойл" входить в санкційний список США.