Вулверхемптон – Манчестер Сіті 0:3

Голи: Гріліш 1, Голанд 16, Фоден 69

Манчестер Сіті без жодних проблем здобув перемогу над Вулвергемптоном. Матч закінчився з рахунком 0:3, повідомляє 24 канал.

Варте уваги Гол Голанда в акробатичному стрибку визнали найкращим в другому турі Ліги чемпіонів: відео

Гості вийшли вперед вже на першій хвилині матчу – відзначився Джек Гріліш. Згодом Ерлінг Голанд подвоїв перевагу "містян". Норвезький форвард забиває в сьомому матчі поспіль. Загалом у нього 14 голів у десяти матчах за Манчестер Сіті.

Цікаво, що тільки Борнмут у новому сезоні не пропускав від норвежця. Також Голанд міг оформити дубль, та після того, як ц нього не вийшло це зробили, футболіст розізлився нахабно рукою почав закривати камеру оператора.

Відео моменту

Ще до перерви Вулвергемптон залишився у меншості – за фол на Гріліші був вилучений Нейтан Коллінз.

Навряд чи Коллінз мав на меті злий умисел, однак його стрибок на Гріліша з піднятими ногами був просто жахливим.

У другому таймі Філ Фоден з передачі Кевіна Де Брюйне довів рахунок до розгромного – 0:3.

• Підопічні Гвардіоли набрали 17 очок та вийшли у лідери турнірної таблиці АПЛ. Тим часом Вулвергемптон перебуває на 16-й позиції.
  • У наступному матчі "містяни" вдома зустрінуться з Манчестер Юнайтед, а "вовки" на виїзді протистоятимуть Вест Хему.