Вулверхемптон 2:3 Ковентрі Сіті

Голи: Аїт-Нурі (84), Буено (88) – Сіммс (53, 90+7), Райт (90+10)

Вулверхемптон на своєму стадіоні приймав Ковентрі Сіті, який наразі перебуває на п'ятому місці в Чемпіоншипі. Попри травми у декількох основних гравців "вовків", господарі вважалися беззаперечними фаворитами зустрічі, пише 24 Канал.

Матч, який уболівальники запам'ятають на все життя

Для гостей вихід до чвертьфіналу Кубка Англії вже став неймовірним досягненням. Вони лише одного разу проходили далі за цей раунд, коли тріумфували в турнірі в сезоні-1986/1987. Але підопічні Марка Робінса перевершили всі очікування від себе та провели матч, про який фанати "небесно-блакитних" будуть розповідати своїм онукам.

Гравці Ковентрі на "Моліньї" почували себе як вдома та повністю домінували над середняком АПЛ. Їм вдавалися неймовірно красиві розіграші, які закінчувалися великою кількістю небезпечних моментів. У першому таймі Ковентрі мав усі шанси забивати двічі, але дивом цього не зробив. Особливо вбивчий момент мав Елліс Сіммс, який з декількох метрів влучив у Жозе Са, який вже був повністю відіграний, але саме в нього пробив нападник.

Проте найцікавіші події відбувалися вже в другому таймі. Гості на 53-й хвилині заслужено відкрили рахунок і після цього не сіли в оборону, а продовжували штурмувати ворота Са. Португалець зробив чимало сейвів, а, коли вже й він не міг врятувати, то гостям не вистачало лічених сантиметрів, щоб подвоїти рахунок.

В середині другого тайму Вулверхемптон нарешті зміг відповісти гостям, після чого розпочалася відкрита гра без центру поля. Гості продовжували наносити більше ударів, але в проміжку з 84-ї по 88-му хвилину "вовки" перевернули гру й забили двічі.

Спочатку Аїт-Нурі спокійно зрівняв рахунок ударом з кількох метрів, а згодом у класній контратаці, яку алжирець розпочав, йому під пас ідеально відкрився Уго Буено та, здавалося, закрив поєдинок. Проте це був день Ковентрі.

Гості в компенсований арбітром час здійснили камбек у стилі фіналу Ліги чемпіонів-1998/1999. Вони полетіли в атаку й на 90+7 хвилині після подачі з лівого флангу зрівняли рахунок, завдяки дублю Сіммса. Але на цьому все не закінчилося!

На 90+10 хвилині Райт класним ударом в дальній кут вивів гостей до півфіналу Кубка Англії. Фанати господарів на трибунах замовкли, а Ковентрі – були в неймовірній ейфорії. Завдяки таким матчам футбол і залишається спортом номер 1 у світі – це варто було бачити, браво.

Дивіться відеоогляд матчу Вулверхемптон – Ковентрі

Зазначимо, що ще одним півфіналістом став Манчестер Сіті, який переграв Ньюкасл з рахунком 2:0. Ще два учасники визначаться 17 березня в матчах Челсі – Лестер та Манчестер Юнайтед – Ліверпуль.