Ворскла – Десна 2:2

Голи: Пуцлін, 4, Степанюк, 17 – Волошин, 25, Безбородько, 32

Дивіться також Минай у драматичному матчі втратив перемогу над Чорноморцем, ведучи у 2 голи: відео

У першому таймі обидві команди запропонували відкритий футбол і моментами складалося враження, що гравці забули елементарні правила в обороні.

Швидкі голи Ворскли

Краще у поєдинок увійшла Ворскла, яка вже до 20 хвилин вела з перевагою у два м'ячі.

Перший гол у матчі прийшов з правого флангу атаки Ворскли. Скляр зробив якісний крос у штрафний чернігівців, куди вбіг Пуцлін та влучно пробив.

Відео голу Пуцліна

Забивши швидкий гол команда Юрія Максимова вирішила не зупинятися. Десна невдало вкинула аут і після перехоплення Ворскла скористалася розривом між лініями у суперника.

Скляр точною передачею вивів Степанюка віч-на-віч з Мисаком і Руслан легко переграв голкіпера – 2:0 і Десна в нокдауні.

Відео голу Степанюка

Відео голу Волошина

Пропущений гол аж ніяк не засмутив полтавців, які могли збільшувати перевагу. Зокрема, Степанюк пробив у стійку з меж штрафного.

Варте уваги Маріуполь здобув першу перемогу в сезоні, здолавши на нервах Колос: відео

Після моменту Степанюка Десні вдалося зрівняти рахунок у грі. Знову в оборонці помилився Якубу: легіонер полтавців затримався і дозволив Безбородьку уникнути офсайду.

Нападник Десни вийшов віч-на-віч з Різником і покотив м'яч повз голкіпера – 2:2!