Минулими вихідними в чемпіонаті України проходили матчі 22 туру УПЛ. В одній із ігор неділі полтавська Ворскла приймала претендента на чемпіонство київське Динамо.

До теми Феєричне повернення Ярмоленка: Динамо ефектно винесло Ворсклу та продовжило гонку за Шахтарем

Тренер Ворскли наїхав на журналіста

Господарі вкрай невдало відіграли проти "біло-синіх", поступившись з рахунком 1:5. Після матчу у тренера Ворскли Сергія Долганського урвався терпець на пресконференції. Один із журналістів спитав наставника, чому той пізно почав робити заміни.

Долганський поставив йому зворотнє питання: "А якими замінами ми могли підсилити гру?". Той згадав про Ковталюка та Челядіна, які у підсумку допомогли забити Ворсклі гол престижу. Втім, ця відповідь лише більше вибила тренера з колії.

Ну то йдіть і тренуйте команду. Розумієте, це ваша думка. Ви знаєте результат та відштовхуєтесь від нього своїми думками. У перерві рахунок був 0:1 за рівної гри в першому таймі. Ми пропустили цей гол з напівмоменту і при цьому ми мали гарні моменти для того, щоб забивати,
– відповів Долганський.

Кар'єра Долганського у Ворсклі

Нагадаємо, що Сергій левову частку ігрової кар'єри віддав саме Ворсклі, награвши за неї понад 200 матчів. З нею він став переможцем Кубка України у 2009 році. Тренером полтавців Долганський був призначений в січні цього року.

У 2024 році Ворскла у п'яти матчах під його керівництвом двічі виграла та тричі програла. Команда з Полтави йде на сьомому місці, відстаючи від єврокубкової зони на 7 балів.