Вічна пам'ять герою

Боксер Володимир Торогой загинув у боях на Донеччині, захищаючи Україну від загарбників. Наприкінці липня чернівецький спортсмен відсвяткував своє 28-річчя.

До речі "Ось такий він, русскій мір": окупанти повитягували батареї з офісу ФК Маріуполь

З великою скорботою повідомляємо, що сьогодні у війні з російськими загарбниками загинув боксер з Чернівців Володимир Торогой… Федерація боксу України висловлює щирі співчуття родині Володимира. Світла пам'ять,
– йдеться у повідомленні ФБУ.

Боксер був командиром 20-ї окремої бригади спеціального призначення. Вважається, що такі бригади належать до формування, які готують до проведення спеціальних операцій.

Що відомо про втрати України на фронті

  • Україна втрачає менше військових на фронті у порівнянні з даними, які озвучувалися у червні. Щоденно на фронті Україна втрачає близько 30 – 50 героїв.
  • Про це розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він прокоментував втрати України на цей момент, порівнявши їх із ситуацію у червні, коли щодня гинуло від 100 до 200 українських воїнів.
  • Михайло Подоляк висловив припущення, що "цифри десь зменшилися у 2,5 – 3 рази", якщо порівнювати із втратами, про які говорили на початку літа.