Вольфсбург – Олександрія 3:1
Голи: Арнольд, 20, Мехмеді, 24, Брекало, 67 – Банада, 66

"Олександрія" досить агресивно розпочала поєдинок, але "вовки" швидко перехопили ініціативу. Велика кількість моментів біля воріт Паньківа перетворилася у гол.

На 20 хвилині Арнольд розрядив свою гармату з дальньої відстані. М'яч вдарився об газон перед самим голкіпером і залетів у ворота. Через три хвилини німці подвоїли перевагу. Після вкидання з-за бокової лінії на ударну позицію вийшов Мехмеді. Колишній динамівець розкішним ударом покарав українців – 2:0.

По перерві команди обмінялися голами. На 66 хвилині Банада замкнув навіс Гречишкіна й скоротив відставання. Та через хвилину "вовки" відновили перевагу у три м'ячі. Гол забив Брекало після пасу Мехмеді й встановив підсумковий результат – 3:1.