Форвард Динамо та збірної України згадав історію про свій вчинок на очах росіян в аеропорту Вірменії. Тоді він викинув прапори Росії у смітник на очах російської публіки, яка була одягнена в патріотичні футболки.

Читайте також Луческу "викидає" чемпіона світу із Динамо: де продовжить кар'єру гравець збірної України

Весь патріотизм росіян в одній історії

Владислав Ванат розповів, що це було весело. У нього був рейс із Вірменії до Туреччини. Футболіст разом із командою сидів в аеропорту по центру, а по боках були рейси на Москву та Сочі.

Там стояв один поц у футболці "Я – руський, і я цим пишаюся". Я у duty free там дивлюсь якісь сувеніри, щоб купити бабусі та дідусю, і бачу прапорці Росії стоять. Думаю: "Як так? Вірменія – це ж не Росія, чого там взагалі російські прапорці стоять". Вони там друзі, це зрозуміло. Кажу пацанам: "Дивіться, зараз прикол буде",
– згадав Ванат.

Після цього він показав свою громадянську позицію, а "маленькі люди" вчергове промовчали – все по класиці.

"Викупляю, і всі на мене дивляться, як у фільмах, голови повертаються. Пацани сміються, а ці не розуміють, що я буду з ними робити. Там небагато було, всього може 5 штук. Беру і просто перед ними в смітник викидую. І я вже чекаю якусь реакцію від них, а вони просто подивилися і все, сіли й в телефон дивляться. Ніхто навіть нічого не сказав. Пацани сказали: "Красава", – розповів Ванат.