Владислав Кочергін забив за Ракув два гола у ворота Вісли Плоцьк. Коментатор очманів від гармати українського півзахисника, пише 24 Канал.

Варте уваги "Я був дуже здивований": Левандовський обурений витівкою каталонців, які звернулись до росіян

Боротися до самого кінця

Ченстоховський колектив, який уже достроково став чемпіоном Польщі, формально дограє чемпіонат. Ракув наприкінці сезону розслабився, а тому програв останні дві зустрічі, які ні на що не впливали. "Смаженим" пахло у матчі з Віслою, оскільки плоцький колектив уже на 10-ій хвилині матчу повів у рахунку, проте під завісу поєдинку на сцені появився Владислав Кочергін.

На 81-ій хвилині зустрічі український півзахисник з-за меж карного майданчика суперника потужним ударом вразив дальню дев'ятку воріт Вісли. Коментатор ледь не зірвав собі голос, радіючи неймовірному голу Владислава. Уже за мить, на 85-ій хвилині матчу Кочергін приніс перемогу своїй команді у матчі, оформивши дубль. Український півзахисник прекрасно завершив комбінацію, сильним пострілом прошивши голкіпера, та поставив крапку в матчі, 1:2.

До речі, ці голи стали 10-им у активі Кочергіна в стані польського колективу.

Відео голів українця:

Кар'єра Владислава Кочергіна

• Український півзахисник розпочав свій шлях у Дніпрі, згодом ж футболіст перейшов у стан луганської Зорі, звідки і перебрався до Ракува в якості вільного агента.
  • Владислав Кочергін провів за польський колектив 38 матчів, в яких зміг забити 10 голів та віддати 2 асиста.
  • В складі Ракува український півзахисник ставав володарем Кубка Польщі та Суперкубка Польщі, а від недавна і чемпіоном країни.
  • Також Владислав Кочергін має на рахунку один матч у футболці збірної України.
  • Transfermarkt оцінює українського півзахисника в 1,8 мільйона євро.